Zapraszamy na dedykowane szkolenie SQL Katowice i całej aglomeracji śląskiej organizowane również w formie online/zdalnej z trenerem.

Dla kogo prowadzimy szkolenia w Katowicach i aglomeracji?

  • Dla testerów których często uczymy podstaw działania bazy danych oraz pokazujemy jak wyciągamy dane z bazy przy pomocy SQL. Pokazujemy też jak sprawdzić czy programista napisał kod odporny na SQL Injection 🙂
  • Dla analityków systemowych, biznesowych, danych czy BI aby pokazać jak skutecznie przeszukiwać znaczne zbiory danych oraz jak sprawnie posługiwać się językiem SQL taki żeby zawstydzić nie jednego programistę
  • Programistów żeby pokazać co jest pod ORMem oraz jak zaprojektować optymalną strukturę bazy danych. Pokażemy też jak napisać optymalne zapytanie oraz jak, gdzie i kiedy założyć index aby przyniósł korzyści a nie straty.
  • Dlŏ grubiŏrzy, coby pokŏzać iże robota na kopani i fedrowanie to niy wszyjsko 🙂

A ty, jakie szkolenie SQL potrzebujesz? Jeżeli chcesz zorganizować dedykowane szkolenie SQL w Katowicach skrojone do twoich potrzeb napisz do nas pod [email protected] lub skorzystaj z formularza z dołu strony.

Poniżej znajduje się lista naszych propozycji szkoleniowych które prowadzimy w Katowicach. Jeżeli chcesz umówić się na szkolenie napisz do nas pod adres [email protected] lub skorzystaj z formularza u dołu strony.

  • Podstawy – Szkolenie przeznaczone jest dla osób które dopiero rozpoczynają swoją naukę z SQL lub chcą ugruntować już zdobytą wiedzę.
  • Średniozaawansowany – Szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich znających już podstawy języka SQL na bazie danych Oracle. Szkolenie SQL średniozaawansowany pozwoli Ci poznać bardziej skomplikowane techniki języka SQL takie jak podzapytania, grupowanie, agregację danych, operacje na zbiorach.
  • Optymalizacja zapytań – Szkolenie przeznaczone jest dla zaawansowanych i średniozaawansowanych użytkowników baz danych i SQL. W czasie szkolenia kursant pozna techniki optymalizacji zapytań SQL.

Szkolenia SQL – Katowice prowadzimy w specjalnie przygotowanych ośrodkach z pełną dostępną infrastrukturą. Jesteśmy elastyczni i jeżeli potrzebujesz zorganizować szkolenie w siedzibie swojej firmy i na swoim sprzęcie daj znać. Skutecznie prowadzimy również szkolenia online/zdalnie z trenerem.

Lista dostępnych szkoleń w Katowicach jest dostępna pod adresem 

Jeżeli masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami poprzez email: [email protected], zadzwoń: 695-793-748 lub skorzystaj z poniższego formularza: