Szkolenie SQL Poznań

Szkolenie SQL Poznań to idealna propozycja dla osób oraz firm które chcą poznać bazy danych a w szczególności język SQL na terenie Poznania lub okolic.

Zapraszamy na szkolenia SQL organizowane w Poznaniu oraz w formie ONLINE z trenerem.

Jeżeli chcesz zorganizować dedykowane szkolenie SQL w Poznaniu skrojone do twoich potrzeb napisz do nas pod [email protected] lub skorzystaj z formularza z dołu strony.

Aktualnie w Poznaniu przeprowadzamy trzy rodzaje szkoleń.

  • Podstawy – Szkolenie przeznaczone jest dla osób które dopiero rozpoczynają swoją naukę z SQL lub chcą ugruntować już zdobytą wiedzę.
  • Średniozaawansowany – Szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich znających już podstawy języka SQL na bazie danych Oracle. Szkolenie SQL średniozaawansowany pozwoli Ci poznać bardziej skomplikowane techniki języka SQL takie jak podzapytania, grupowanie, agregację danych, operacje na zbiorach.
  • Szkolenie optymalizacji zapytań– Szkolenie przeznaczone jest dla zaawansowanych i średniozaawansowanych użytkowników baz danych i SQL. W czasie szkolenia kursant pozna techniki optymalizacji zapytań SQL.

Każde z zaproponowanych szkoleń składa się z krótkiej części teoretycznej oraz rozbudowanej części praktycznej na której kursanci poznają tajniki SQL czy optymalizacji. Część praktyczna jest oparta na przykładach z życia trenerów które miały rzeczywiście miejsce. Jeżeli chcecie państwo przećwiczyć własne przykłady z trenerem zapraszamy. Kurs jest dla Państwa i zależy nam aby wiedza wyniesiona z szkoleń była praktyczna i utrwalona.

Jeżeli nie znaleźli Państwo szkoleń odpowiadających waszym wymaganiom skontaktujcie się z nami. Na pewno dobierzemy program szkolenia tak aby zaspokoić Państwa potrzeby. Każde szkolenie sql prowadzone z jest z doświadczonym trenerem.

Lista dostępnych szkoleń w Poznaniu jest dostępna pod tym adresem

Szkolenia odbywają się klimatyzowanych, dobrze wietrzonych salach. Istnieje możliwość organizacji szkolenia SQL u państwa w firmie na terenie miasta Poznania oraz okolic.

Jak nie Szkolenie SQL Poznań to może online? Zobacz ofertę online.

Zorganizuj szkolenie SQL Poznań

Jeżeli masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami poprzez email: [email protected], zadzwoń: 695-793-748 lub skorzystaj z poniższego formularza: