Zapraszamy na dedykowane szkolenia SQL w formie stacjonarnej organizowane również w formie online/zdalnej z trenerem.

Dla kogo organizowaliśmy szkolenie SQL?

Szkolenie SQL prowadziliśmy dla wszystkich. Zaczynając od osób które dopiero chcą poznać bazy danych i język SQL po administratorów i programistów baz danych aby zwiększyć ich wiedzę i umiejętności. Najczęściej jednak prowadzimy szkolenia dla testerów, analityków systemowych, biznesowych, danych czy BI oraz programistów. Jeżeli widzisz potrzebę zwiększenia praktycznych umiejętności i skutecznego pozysakania wiedzy skontaktuj się z nami korzystając z formularza u dołu strony.

Zapraszamy również do szkolenia Oracle w środowisku bazy danych Oracle. Szkolenia organizowane przez naszego partnera OracleDev.pl

Gdzie możemy przeprowadzić szkolenie SQL?

Szkolenie SQL możemy przeprowadzić w optymalnym dla Ciebie i kursantów miejscu. Może to być dedykowana sala szkoleniowa wyposażona w niezbędny sprzęt. Jesteśmy elastyczni i jeżeli potrzebujesz zorganizować szkolenie w siedzibie swojej firmy i na swoim sprzęcie daj znać. Skutecznie prowadzimy również szkolenia online/zdalnie z trenerem. Organizujemy szkolenie sql Katowice oraz w takich miastach jak Poznań.

Jeżeli masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami poprzez email: [email protected], zadzwoń: 695-793-748 lub skorzystaj z poniższego formularza: