Zapraszamy na szkolenie SQL organizowane online.

Szkolenie organizowane online to bezpieczna, wygodna a przede wszystkim bardzo efektywna forma zdobywania wiedzy. Wszystko w zwartej, przystępnej i skondensowanej formie. Szkolenia pełne są praktycznych przykładów, wartościowych ćwiczeń oraz dogłębnych dyskusji. Wszystko po to aby pozyskana wiedza i umiejętności zostały w pełni zrozumiane i wykorzystane w późniejszej pracy.

Szkolenie SQL online to w pełni interaktywne i angażujące każdego z uczestników propozycja nabycia i rozwoju swoich umiejętności. Pracujemy na platformach pracy zdalnej takich jak google meet, MS Teams czy Zoom.

Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje zestaw materiałów aby nawet po szkoleniu mieć możliwość przećwiczenia poznanych zagadnień. Stawiamy na praktyczną wiedzę i umiejętności abyś mógł je w wykorzystać.

W celu umówienia szczegółów szkolenia prosimy o kontakt pod adresem: [email protected], dzwoniąc pod: 695-793-748 lub przy użyciu formularzu z dołu strony.

Aktualnie w formie online przeprowadzamy wszystkie dostępne szkolenia.

Szkolenie SQL Podstawy – Szkolenie przeznaczone jest dla osób które dopiero rozpoczynają swoją naukę z SQL lub chcą ugruntować już zdobytą wiedzę.

Szkolenie SQL Średniozaawansowany – Szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich znających już podstawy języka SQL na bazie danych Oracle. Szkolenie SQL średniozaawansowany pozwoli Ci poznać bardziej skomplikowane techniki języka SQL takie jak podzapytania, grupowanie, agregację danych, operacje na zbiorach.

Szkolenie Optymalizacji SQL – Szkolenie przeznaczone jest dla zaawansowanych i średniozaawansowanych użytkowników baz danych i SQL. W czasie szkolenia kursant pozna techniki optymalizacji zapytań SQL.

Lista wszystkich dostępnych szkoleń online jest dostępna pod adresem: szkolenie-sql.pl/szkolenia/kategoria/online

Jeżeli masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami poprzez email: [email protected], zadzwoń: 695-793-748 lub skorzystaj z poniższego formularza: