Szkolenie SQL Warszawa

Szkolenie SQL Warszawa oraz okolice to szkolenie z baz danych i języka SQL na wszystkich poziomach. Rozpoczynając od szkoleń dla początkujących, przez zaawansowany SQL po kursy z optymalizacji SQL. Prowadzone przez nas kursy są przeznaczone dla wszystkich którzy chcą się poczuć swobodnie w środowisku baz danych oraz chcą sprawnie i ze zrozumieniem korzystać z SQL.

Prowadzimy zajęcia dla testerów, programistów, analityków i administratorów dostosowane do twoich potrzeb.

Dedykowane kursy SQL Warszawa

W naszym programie najważniejszy jest kursant. Stawiamy na rozwiązywanie problemów jakie pojawiają się w twoim otoczeniu. W trakcie szkoleń uczymy zasady działania bazy danych abyś mógł z pełnym zrozumieniem pisać kod SQL który zadziała tak jak chcesz. Pokazujemy sprawdzone praktyki które umożliwią Ci uniknąć najczęstszych błędów.

Jeżeli chcesz szkolenie SQL w Warszawie skrojone do twoich potrzeb napisz do nas pod [email protected] lub przy użyciu formularza z dołu strony.

Gotowe szkolenie sql Warszawa

Poniżej znajduje się lista naszych propozycji szkoleniowych które prowadzimy w Warszawie. Jeżeli chcesz umówić się na szkolenie napisz do nas pod adres [email protected] lub skorzystaj z formularza u dołu strony.

  • Podstawy – Szkolenie przeznaczone jest dla osób które dopiero rozpoczynają swoją naukę z SQL lub chcą ugruntować już zdobytą wiedzę.
  • Średniozaawansowany – Szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich znających już podstawy języka SQL na bazie danych Oracle. Szkolenie SQL średniozaawansowany pozwoli Ci poznać bardziej skomplikowane techniki języka SQL takie jak podzapytania, grupowanie, agregację danych, operacje na zbiorach.
  • Szkolenie Optymalizacji – Szkolenie przeznaczone jest dla zaawansowanych i średniozaawansowanych użytkowników baz danych i SQL. W czasie kursu kursant pozna techniki optymalizacji zapytań SQL.

Gdzie w Warszawie prowadzimy kurs SQL?

Szkolenie SQL Warszawa – prowadzimy w specjalnie przygotowanych ośrodkach z dostępną cała infrastrukturą. Nie mamy jednak nic przeciwko jeżeli takie szkolenie będziesz chciał zorganizować u siebie w firmie na swoim sprzęcie.

Lista aktualnie dostępnych otwartych szkoleń na terenie miasta Warszawa i najbliższej okolicy dostępna jest pod adresem: szkolenie-sql.pl/szkolenia/kategoria/warszawa

Jeżeli masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami poprzez email: [email protected], zadzwoń: 695-793-748 lub skorzystaj z formularza: