Szkolenie SQL Wrocław

Zapraszamy na dedykowane szkolenie SQL Wrocław organizowane również w formie online/zdalnej z trenerem.

Dla kogo prowadzimy szkolenie SQL we Wrocławiu?

  • Dla testerów których często uczymy podstaw działania bazy danych oraz pokazujemy jak wyciągamy dane z bazy przy pomocy SQL. Pokazujemy też jak sprawdzić czy programista napisał kod odporny na SQL Injection 🙂
  • Dla analityków systemowych, biznesowych, danych czy BI aby pokazać jak skutecznie przeszukiwać znaczne zbiory danych oraz jak sprawnie posługiwać się językiem SQL taki żeby zawstydzić nie jednego programistę
  • Programistów żeby pokazać co jest pod ORMem oraz jak zaprojektować optymalną strukturę bazy danych. Pokażemy też jak napisać optymalne zapytanie oraz jak, gdzie i kiedy założyć index aby przyniósł korzyści a nie straty.
  • Dla księgowych żeby pokazać jak wygenerować raport z bazy danych a nie SQL. Przy okazji staramy się udowodnić, że baza danych jest lepsza od excela ale to nie zawsze się udaje 🙂

Dedykowane Szkolenie SQL Wrocław

W naszych szkoleniach najważniejszy jest kursant. Stawiamy na rozwiązywanie problemów jakie pojawiają się w twoim otoczeniu. W trakcie szkoleń uczymy zasady działania bazy danych abyś mógł z pełnym zrozumieniem pisać kod SQL który zadziała tak jak chcesz. Pokazujemy sprawdzone praktyki które umożliwią Ci uniknąć najczęstszych błędów.

A ty, jakie szkolenie SQL potrzebujesz? Jeżeli chcesz zorganizować dedykowane szkolenie SQL we Wrocławiu skrojone do twoich potrzeb napisz do nas pod [email protected] lub skorzystaj z formularza z dołu strony.

Otwarte szkolenia z SQL we Wrocławiu

Poniżej znajduje się lista naszych propozycji szkoleniowych które prowadzimy w Wrocławiu. Jeżeli chcesz umówić się na szkolenie napisz do nas pod adres [email protected] lub skorzystaj z formularza u dołu strony.

  • Szkolenie SQL Podstawy – Szkolenie przeznaczone jest dla osób które dopiero rozpoczynają swoją naukę z SQL lub chcą ugruntować już zdobytą wiedzę.
  • Szkolenie SQL Średniozaawansowany – Szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich znających już podstawy języka SQL na bazie danych Oracle. Szkolenie SQL średniozaawansowany pozwoli Ci poznać bardziej skomplikowane techniki języka SQL takie jak podzapytania, grupowanie, agregację danych, operacje na zbiorach.
  • Szkolenie Optymalizacji SQL – Szkolenie przeznaczone jest dla zaawansowanych i średniozaawansowanych użytkowników baz danych i SQL. W czasie szkolenia kursant pozna techniki optymalizacji zapytań SQL.

Szkolenie SQL Wrocław – gdzie zorganizować?

Szkolenia SQL – Wrocław prowadzimy w specjalnie przygotowanych ośrodkach z pełną dostępną infrastrukturą. Jesteśmy elastyczni i jeżeli potrzebujesz zorganizować szkolenie w siedzibie swojej firmy i na swoim sprzęcie daj znać. Skutecznie prowadzimy również szkolenia online/zdalnie z trenerem.

Lista dostępnych szkoleń w Wrocławiu jest dostępna pod adresem szkolenie-sql.pl/szkolenia/kategoria/wroclaw

Jeżeli masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami poprzez email: [email protected], zadzwoń: 695-793-748 lub skorzystaj z poniższego formularza: